فراتر بیندیش!

مجری طرح های نوین شبکه

مرکز تماس

02632703242- 09126622392

لپ‌تاپ تاشو سامسونگ احتمالاً با ظاهری شبیه گلکسی زد فولد ۴ عرضه خواهد شد

دسته بندی مقالات

خوزستان، اهواز، خیابان آزادگان

info@evaco.com

091612365478

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

لپ‌تاپ تاشو سامسونگ احتمالاً با ظاهری شبیه گلکسی زد فولد ۴ عرضه خواهد شد
357
19 فوریه 2022
Jalali

پتنت‌های فاش‌شده از لپ‌تاپ تاشو سامسونگ نشان می‌دهد این شرکت کره‌ای احتمالاً قصد دارد دستگاه مذکور را با طراحی شبیه گوشی تاشو گلکسی زد فولد ۴ خود عرضه کند.

ازنظر برخی افراد، سال ۲۰۲۳ سال گوشی‌ها و لپ‌تاپ‌های تاشو خواهد بود. برنامه‌های سامسونگ برای سال آینده‌ی میلادی کاملاً مشخص نیست؛ اما با درنظرگرفتن شایعات و گزارش‌های پیشین، انتظار می‌رود این برند از نمایشگرهای تاشو در محصولات مختلفی مثل لپ‌تاپ‌ها استفاده کند. اکنون به‌نظر می‌رسد غول فناوری کره‌ای پتنت دیگری را برای لپ‌تاپی تاشو ثبت کرده است.

به‌گزارش SamMobile، توضیحات گواهی حق‌ اختراع جدید سامسونگ لپ‌تاپی با نمایشگر بزرگ تاشو را نشان می‌دهد که از وسط خم می‌شود و از این نظر شبیه گلکسی زد فولد ۴ است. هنگامی‌که صفحه‌نمایش این دستگاه در حالت ۹۰ درجه باشد، قسمت پایینی آن به‌عنوان کیبورد مجازی و پد لمسی استفاده خواهد شد و نیمه‌ی بالایی آن نیز محتوا را نمایش خواهد داد.

شباهت بسیار زیادی بین طرح مفهومی گلکسی‌ بوک فولد ۱۷ که در SID ۲۰۲۱ به‌نمایش درآمد، با پتنت جدید سامسونگ وجود دارد. درهرصورت، طرح جدید این برند درمقایسه‌با بوک فولد ۱۷ باریک‌تر است که باعث می‌شود بیشتر شبیه دستگاه‌های دیگر سری گلکسی ازجمله زد فولد ۴ به‌نظر برسد. گفتنی است پتنت مذکور در هفته‌ی جاری منتشر شده است؛ اما ثبت اولیه‌ی آن به چند سال قبل بازمی‌گردد؛ بنابراین، ایده‌ی ارائه‌شده در این گواهی حق‌ اختراع نشان می‌دهد سامسونگ از چند سال قبل به‌ فکر ساخت چنین محصولی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *